Reference

Autor 02

Vojta Ciml

CEO - SlidesLive

S Honzou jsme spolupracovali na několika projektech, nemůžu si spolupráci vynachválit, Honza chodí na meetingy a cally připravený, píše summary emaily a provede vás celým procesem i když nemáte čas se věnovat detailům a nebo tématu nerozumíte. Naopak naslouchá a dělá si poznámky pokud máte hlubší debatu. Pokud potřebujete analytický přístup, zapracovat na UX a udělat si k tomu náležitý výzkum, tak jste na správném místě.

Autor 02

Matěj Křístek

DataSentics, Zakladatel DigiLobby

Honza je absolutní profík. Projekty a svou práci na projektech si umí odřídit naprosto samostatně. Vždy klade dobré otázky a umí navrhnout efektivní řešení. Honza má navíc skvělou vlastnost, že není pouze expertem na UX/UI design, ale má talent i na byznys a produktový consulting. Honza je díky tomu all-around profesionál a vhodný partner do jakéhokoliv projektu, ať už stavíte start-up, nebo jen dílčí službu, web či produkt. Honzu můžu na 100% doporučit a dám za něj ruku do ohně.

Autor 02

Jakub Zahurský

CMO - StartupJobs

Honza dělal pro StartupJobs UX audit webu. Překvapila mě hloubka, do které audit šel. Část z toho už jsme věděli, ale některé části auditu mě překvapily. Četl jsem si ho už asi 3krát. Získali jsme z auditu užitečné poznatky pro další rozvoj webu. Honzův UX audit webu doporučuji.

Autor 02

Michal Lysek

PPC specialista na volné noze

Honza mi postavil perfektní web. Tvorba webu je sice náročná, ale pokud spolupracujete s profesionálem jako je Honza, tak je to radost. Nejvíce oceňuji Honzovo zastřešení celého projektu. Nafotil mi fotky. Udělal uživatelský výzkum, obsahovou strategii, grafický návrh, programování i testování.

Autor 02

Pavla Lustyková

Marketingový manažer @ Whatspot.app

V kompaktní formě, srozumitelné a postavené na současné praxi. Takové bylo školení UX Designu s Honzou Soukupem. Mohu vřele doporučit.

Autor 02

Matěj Hájek

Co-Founder @ QICK ONLINE s.r.o.

Honzu doporučuji jako vysoce kreativního člověka se smyslem pro detail. Pracovali jsme spolu na UX a vůbec strategii naší společnosti a hodně to náš projekt posunulo. Díky Honzo a těším se na další spolupráce v budoucnu. :)