Reference

Vojta Ciml

Vojta Ciml

CEO - SlidesLive

S Honzou jsme spolupracovali na několika projektech, nemůžu si spolupráci vynachválit, Honza chodí na meetingy a cally připravený, píše summary emaily a provede vás celým procesem i když nemáte čas se věnovat detailům a nebo tématu nerozumíte. Naopak naslouchá a dělá si poznámky pokud máte hlubší debatu. Pokud potřebujete analytický přístup, zapracovat na UX a udělat si k tomu náležitý výzkum, tak jste na správném místě.

Jakub Zahurský

Jakub Zahurský

CMO - StartupJobs

Honza dělal pro StartupJobs UX audit webu. Překvapila mě hloubka, do které audit šel. Část z toho už jsme věděli, ale některé části auditu mě překvapily. Četl jsem si ho už asi 3krát. Získali jsme z auditu užitečné poznatky pro další rozvoj webu. Honzův UX audit webu doporučuji.

Matěj Hájek

Matěj Hájek

Co-Founder @ QICK ONLINE s.r.o.

Honzu doporučuji jako vysoce kreativního člověka se smyslem pro detail. Pracovali jsme spolu na UX a vůbec strategii naší společnosti a hodně to náš projekt posunulo. Díky Honzo a těším se na další spolupráce v budoucnu. :)

Matěj Křístek

Matěj Křístek

DataSentics, Zakladatel DigiLobby

Honza je absolutní profík. Projekty a svou práci na projektech si umí odřídit naprosto samostatně. Vždy klade dobré otázky a umí navrhnout efektivní řešení. Honza má navíc skvělou vlastnost, že není pouze expertem na UX/UI design, ale má talent i na byznys a produktový consulting. Honza je díky tomu all-around profesionál a vhodný partner do jakéhokoliv projektu, ať už stavíte start-up, nebo jen dílčí službu, web či produkt. Honzu můžu na 100% doporučit a dám za něj ruku do ohně.

Pavla Lustyková

Pavla Lustyková

Marketingový manažer @ Whatspot.app

V kompaktní formě, srozumitelné a postavené na současné praxi. Takové bylo školení UX Designu s Honzou Soukupem. Mohu vřele doporučit.

Michal Lysek

Michal Lysek

PPC specialista na volné noze

Honza mi postavil perfektní web. Tvorba webu je sice náročná, ale pokud spolupracujete s profesionálem jako je Honza, tak je to radost. Nejvíce oceňuji Honzovo zastřešení celého projektu. Nafotil mi fotky. Udělal uživatelský výzkum, obsahovou strategii, grafický návrh, programování i testování.